ZESPÓŁ

instruktor siłowni & trener personalny

Marcelina szumera

Marcelina Szumera – instruktor siłowni, trener personalny oraz instruktor fitness. Od 2014 pracuje z klientami na treningach indywidualnych, starając się razem z nimi osiągnąć ich cele oraz ucząc się na każdym przypadku. Podczas treningów stara się motywować ludzi by byli w stanie podnieść swoja poprzeczkę i przestali się bać, ponieważ mogą wiele osiągnąć. Wierzy w ciężką pracę połączoną z dobrym humorem bez obijania się. Była zawodniczka trójboju siłowego, ma za sobą kilka sukcesów. Kładzie szczególny nacisk na technikę i jakość wykonywanych ćwiczeń ponieważ to one decydują o efektach i skuteczności treningu. Pracuje zarówno z dorosłymi jak i dziećmi.

instruktor kettlebell i indoor cycling

rafał słysz

“W zdrowym ciele zdrowy duch”. To maksyma, którą się posługuję w życiu. Moją pasją jest kolarstwo oraz wszystko, co związane z poprawą prawidłowego funkcjonowania naszego ciała. W połączeniu z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy w klubie fitness zatroszczę się o najbardziej wymagającego uczestnika, dając cenne rady oraz motywując do pracy. W Pride Fitness Club znajdziecie mnie na zajęciach rowerowych oraz na sali fitness prowadząc treningi funkcjonalne z osobami początkującymi, jak i tymi mocno zaawansowanymi. Do zobaczenia.

instruktor fitness & trener personalny

Natalia Kamińska

nstruktor fitness, trener personalny, studentka fizjoterapii. Prowadząca treningi siłowe i modelujące z kobietami, jak również treningi dla osób z dysfunkcjami w tym młodzieżą i osobami starszymi.

instruktor fitness & trener personalny

Olga Lemańska - Bednarz

Trenerka personalna, pasjonatka treningu siłowego i funkcjonalnego, specjalizująca się zarówno w modelowaniu sylwetki, jak i w pracy nad poprawą siły, wytrzymałości i mobilności. Zwolenniczka holistycznego podejścia do treningu, dbająca nie tylko o estetykę ciała, ale także o zdrowie i sprawność swoich podopiecznych.

trener personalny

Maciej kiełtyka

Maciej Kiełtyka – instruktor siłowni, trener personalny związany z kulturystyką od 16 lat. Startuje jako czynny zawodnik od 11 lat. Posiada obszerna wiedzę z zakresu form treningu oraz metodyki treningu siłowego. Pomaga osobom pod kątem zmiany sylwetki, nabraniu masy, siły mięśniowej bądź utraty tkanki tłuszczowej. Dodatkowo pomaga w przygotowaniach do zawodów kulturystycznych.

trener personalny

Marcin Kozieł

Trener personalny z wieloletnim doświadczeniem. W pracy stawia na technikę, poprawność wykonywania ćwiczeń i bezpieczeństwo. Pomaga osobom niezależnie od wieku i celu dostosowując trening do potrzeb i zdrowia podopiecznych. Spokojny, cierpliwy, rzetelny, wymagający. Zawsze możesz na niego liczyć.

instruktor fitness, dietetyk, trener

Aleksandra Zbrońska

Kiedy kilkanaście lat temu postanowiłam popracować nad swoją sylwetką i zdrowiem, nie przypuszczałabym, że w przyszłości zostanę trenerem. Widząc, jak wiele pozytywnych zmian w życiu może dać regularna aktywność fizyczna oraz zbilansowana dieta, zapragnęłam móc pomagać innym. Uzyskałam tytuł magistra inżyniera Technologii Żywności i Żywienia Człowieka ze specjalizacją z dietetyki, oraz tytuł instruktora fitness, a także trenera personalnego. Stale dążę do poszerzania swojej wiedzy uczestnicząc w dodatkowych kursach, szkoleniach, a ponadto dużo czasu poświęcam na samokształcenie. Na zajęciach stawiam przede wszystkim na intensywny i energiczny trening interwałowy i wzmacniający. Pasję do treningu i zdrowego stylu życia staram się zaszczepić u swoich podopiecznych, pokazując, że sport to nie tylko narzędzie do budowania zgrabnej sylwetki, ale i sposób na poprawę zdrowia, więcej energii i radości z życia. W swojej pracy najważniejsze jest dla mnie zadowolenie oraz uśmiech klientów. Poza treningami i zdrowym odżywianiem pragnie nauczać również akceptacji siebie i pomagać w odkrywaniu piękna.

instruktor siłowni & trener personalny

Artur Koziel

Artur Kozieł – instruktor siłowni, trener personalny od 2012 r. Zawodnik sportów sylwetkowych, współpracuje z wieloma osobami bez względu na postawione cele. Specjalizuje się w treningu siłowym, doradztwie żywieniowym oraz doborze suplementacji. Jego podopieczni mogą liczyć na jego wsparcie podczas treningów, poza nimi oraz w chwilach zwątpienia. Realnie podchodzi do wyzwań, konkretny, konsekwentny, wiarygodny i uparcie dążący do celu. Przygotowuje również zawodników do sportów sylwetkowych.

trener personalny & dietetyk

Michał Wawros

Michał Wawros – trener personalny od 10 lat, swoja prace wykonuje z największą staranności i cały czas podnosi swoje kwalifikacje. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie. Szczegółowy wywiad, dobór odpowiednich ćwiczeń i diety, korekty w trakcie współpracy, szczerość oraz opieka to fundament na którym buduję relację z Klientami. Jest osobą sumienną, profesjonalną, dyspozycyjną.

Scroll to Top