Zajęcia

trening obwodowy

Trening obwodowy – (kształtowanie sylwetki) – trening siłowo-wytrzymałościowy. co kilka minut zmienia się tempo i charakter ćwiczeń. trening aerobowy przeplata się ze statycznymi ćwiczeniami siłowymi z przyrządami (hantle, sztangi, stepy, gumy, piłki). obciążenie jest dostosowane do możliwości ćwiczącego. każdy przyrząd ma na celu rozwijać określoną grupę mięśni. trening przeznaczony dla osób o różnym stopniu wytrenowania.

of 16

modelowanie sylwetki

Modelowanie sylwetki – to doskonałe połączenie gimnastyki wzmacniającej i relaksu. Zajęcia idealne dla osób lubiących ćwiczyć w spokojnym tempie. Sylwetka nabierze wyraźnych kształtów. Ramiona będą silniejsze, a brzuch bardziej umięśniony. Na zajęciach wykorzystywane są piłki, gumy, wałki, hantle, itp. Na zakończenie przy kojących dzwiękach muzyki relaksujemy ciało i umysł. Zajęcia absolutnie dla wszystkich jako uzupełnienie codziennej aktywności.

of 16

cross training

Cross Training – Trening ogólnousprawniający łączący w sobie pracę z ciężarami, ketllebell, elementy gimnastyki sportowej, olimpijskie podnoszenie ciężarów, trening metaboliczny i wytrzymałościowy. Doskonały wybór dla sportowców jako uzupełnienie ich podstawowej dyscypliny sportu oraz dla wszystkich tych, którzy chcą w sposób harmonijny rozwijać swoje ciało i umiejętności motoryczne. Zajęcia prowadzone na dwóch poziomach trudności – podstawowym (nauka podstawowych wzorców ruchowych i umiarkowany trening kondycyjny) i zaawansowanym (doskonalenie umiejętności z zakresu gimnastyki, „sztangi” i kettli oraz wymagający trening kondycyjny).

of 16

trening funkcjonalny

Trening funkcjonalny – trening dla osób chcących poprawić swoją sprawność fizyczną, zaczynających swoją przygodę z wysiłkiem fizycznym i sportem. Zajęcia bazujące na ćwiczeniach mających na celu zwiększenie elastyczności mięśni i stawów, poprawę mobilności, siły mięśniowej oraz koordynacji ruchowej, podniesienie wydolności układu sercowo-naczyniowego.

of 16

zdrowy kręgosłup

Zdrowy Kręgosłup – ćwiczenia te mają charakter profilaktyczny oraz dbają o utrzymanie prawidłowej postawy ciała. Zajęcia obejmują specjalistyczne ćwiczenia wzmacniające, mobilizujące, rozluźniające, równoważne oraz rozciągające poszczególne grupy mięśniowe.

of 16

indoor cycling

Indoor Cycling – to połączenie treningu grupowego z treningiem kolarskim na rowerze stacjonarnym. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy trening jest planowany i kontrolowany przez wyszkolonego instruktora, wzrasta motywacja i atrakcyjność zajęć dzięki odpowiedniej, energetyzującej muzyce oraz poczuciu „bycia w grupie”, zajęcia są przyjemne i ciekawe. Pozwala na optymalną kontrolę wysiłku i poprzez to skuteczniejsze osiąganie zamierzonych celów treningowych. Jest treningiem bezpiecznym, w którym ryzyko kontuzji ograniczone jest do minimum. Ta forma treningu nie obciąża stawów z uwagi na brak impaktu. Zajęcia indoor cycling to atmosfera grupowej zabawy, potężnej energii, niesamowitej radości.

of 16

płaski brzuch

Płaski brzuch – Zajęcia, które idealnie sprawdzają się dla osób chcących poprawić swoją wydolność, sprawność fizyczną oraz dla tych, którzy chcą pozbyć się zbędnych kilogramów. Trening jest podzielony na dwie części – pierwsza z nich składa się z intensywnych ćwiczeń pozwalających na efektywne spalanie tkanki tłuszczowej, natomiast druga część skupia się na wzmacnianiu korpusu ciała z naciskiem na mięśnie brzucha. Ponieważ ćwiczenia te pokazywane są w dwóch wersjach – łatwiejszej i trudniejszej, zajęcia przeznaczone są dla osób zarówno zaawansowanych jaki początkujących.

of 16

wzmacnianie

Wzmacnianie – to zajęcia z dodatkowym bardzo intensywnym elementem cardio. Kończą się spokojną, lecz intensywną pracą na pośladki oraz brzuch. Jeżeli jesteś zainteresowany/a tego typu treningiem zapraszamy do kontaktu.

of 16

Shape&Burn

Shape&Burn – dla osób chcących posiadać mocne i zarysowane mięśnie, poprawić swoją kondycję, a także pozytywnie nastawić się na cały dzień! 💪 Trening składa się z ćwiczeń z użyciem hantli, gum lub obciążeń na nogi, a także uwzględnia ćwiczenia w wersji łatwiejszej oraz trudniejszej, dzięki czemu zajęcia są odpowiednie dla osób o różnym poziomie zaawansowania, wieku czy kondycji fizycznej.

of 16

Scroll to Top